خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

هانی پات Arka Bait نا امن ترین محصول امنیتی کشور!

  هانی پات Arka Bait نا امن ترین محصول امنیتی کشور!

  شرکت رایان سامانه آرکا، به تازگی موفق به تولید محصولی با عنوان هانی پات Arka Bait شده است که از طریق شبیه سازی ضعیف ترین و ناامن ترین محیط های شبکه، بدافزارها را به تله می اندازند. 

  فناوران- محصول Arka Bait که به تازگی توسط شرکت رایان سامانه آرکا تولید شده است، با ایجاد ماشین‌های مجازی با سیستم‌عامل‌ها، روترها و سوییچ‌های شبیه‌سازی شده، محیط ناامنی را ایجاد می‌کند تا هکرها و نفوذگران به شبکه، به اشتباه به تخریب سیستم‌های مجازی بپردازند تا سیستم‌های اصلی شبکه در امان بمانند.
  در این محصول روش کار و نوع حمله مشخص و تمام فعالیت‌ها ثبت می‌شود تا در زمان مناسب نسبت به شناسایی و جلوگیری از آنها اقدام شود.
  از جمله ویژگی‌های این محصول می‌توان به قابلیت شبیه‌سازی بیش از 65 هزار دستگاه مجازی، قابلیت استفاده از تمامی IPهای آزاد و گزارش در لحظه از تمام فعالیت‌ها اشاره کرد.همچنین این محصول نمودار پراکندگی حملات صورت گرفته روی داشبورد اصلی Arka Bait را ارایه کرده و امکان تشخیص مبدا حملات انجام شده را روی google earth فراهم می‌کند. بنا به اعلام آرکا،‌هانی پات Arka Bait نخستین محصول طعمه دیجیتال در کشور است که توسط متخصصان داخلی طراحی شده و به بهره‌برداری رسیده است.  سیستم‌هایی که امنیت آنها به خوبی تامین نشده است، همواره در معرض حملات انواع هکرها و بدافزارها هستند. در چنین شرایطی وجود یک ابزار امنیتی که به لحاظ امنیتی ضعیف باشد و بتواند مانند تله، تمام حملات و بدافزارها را به سمت خود بکشد، ضروری به نظر می‌رسد.

     این مطلب تا کنون 22 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : محصول ,arka ,bait ,حملات ,تمام ,امنیتی ,arka bait ,تمام فعالیت‌ها ,شرکت رایان ,رایان سامانه ,شرکت رایان سامانه ,
  هانی پات Arka Bait نا امن ترین محصول امنیتی کشور!

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر